Популярний російський співак, справжній "серцеїд", талановитий виконавець, член суддівського складу на музичному проекті "Голос Країни" в Росії Діма Білан порадував фанатів відеолентою зі своєю участю в соціальній мережі. Він показався в незвичайному образі і розповів про силу свого характеру.

Відповідну публікацію Діма Білан продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що російський артист - дуже працьовитий, через що досяг нереальних висот. Він отримав звання Заслуженого артиста Російської Федерації.

Крім цього, він недавно, вперше за останні пару років, відправився на відпочинок, звідки радує своїх фоловерів різними екзотичними публікаціями.

Цього разу знаменитий російський артист постав перед публікою в незвичайному для себе образі - спортивний костюм чорного кольору і червоне волосся.

"Музика - це ігрове поле, і на ньому я завжди йду до кінця, не боячись нічого - ні жовтої преси, ні конкуренції, ні нових форматів. А сил мені надають мої вірні шанувальники. Привіт, я - Діма Білан, приєднуйся до мене на новому рівні, слухай мене в "Spotify"", - звернувся до аудиторії Діма на відеоленті.

Також російський артист підписав свою публікацію словами про свій плейлист, який можна знайти на "Spotify".

Фото Діми Білана
Фото Діми Білана

"Іноді ми не знаємо як? Іноді ми не знаємо що ? Але коли що і як з'єднуються - виходить музика-об'єднує площині, людей і характери !!! Слухайте мій плейлист в @spotifyrussia ! Посилання в сторіз! Будемо ближче один до одного !"- написав співак під відеороликом.

Нагадаємо, що талановитий російський співак Діма Білан порадував фанатів новим витвором мистецтва.

Як раніше повідомляв портал " Українці", знаменитий артист Діма Білан зачарував своїх шанувальників відеолентою зі свого відпочинку.

Також портал "Українці" писав, що популярний виконавець Діма Білан розчарував своїх прихильниць новим виглядом.