Знаменита українська артистка, представниця України на "Євробаченні", талановита виконавиця Джамала порадувала фоловерів шикарними кадрами зі свого відпочинку. Вона показалася в теплих краях і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Джамала розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська співачка посіла перше місце на "Євробаченні", де представляла Україну.

Ще будучи маленькою дівчинкою, зірка мріяла стати співачкою і вступила в музичну школу. Вона не любила займатися на фортепіано, але завдяки наполегливості її мами їй довелося ходити на уроки.

Фото Джамали
Фото Джамали

Варто відзначити, що ставши дорослішою, Джамала вступила до київської консерваторії без іспитів, в цьому їй допоміг унікальний вокал. Але викладачка, яка там викладала уроки вокалу, вважала Джамалу справжнім "нікчемою", ніби у неї абсолютно немає талантів.

У своїй публікації українська артистка постала перед публікою в щоденному образі в теплих краях – бежеві спортивні штани і чорна курточка. Вона стоїть на березі моря, де вітер обдуває її волосся і створює ідеальні умови для красивих знімків.

"Welcome back, або чому потрібно повертатися в місця, де було добре рівно рік тому ми з сім'єю відпочивали в цьому чудовому місці. Тоді я носила під серцем Селіма ❤️ І про це знали тільки найближчі. Дивно, тепер Селімка тут купається ☺ ️ неймовірно красиве місце - багато сонця, багато повітря, краси, свободи! В улюблені місця завжди потрібно повертатися!",- прокоментувала свій пост зірка.

Нагадаємо, що популярна українська співачка Джамала в красивій сукні звернулася до фоловерів.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита виконавиця Джамала показала публіці свої таланти.

Також портал "Українці" писав, що талановита українська артистка Джамала показала аудиторії знімок свого дитинства.