Українська телеведуча Леся Нікітюк розповіла в інтерв'ю засновнику видання "ГОРДОН" Дмитру Гордону, що її сім'я в 90-х роках продавала овочі, вирощені вдома.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

"Якщо потрібні були гроші: заплатити за квартиру - ми в основному продавали свої овочі-фрукти. Ми разом все продавали. А потім я почала підпільну комерційну діяльність - і носила, поки мама з татом були на заводі. Вони йшли на сім ранку і поверталися о четвертій. За цей час я збирала такий кошик – і до бабусь. 55-й магазин у нас на районі, на Раковому в Хмельницькому. І там бабусі завжди все продавали. І я біля них так типу: "ви не заперечуєте?– - "Нє-нє. Така дитина... Сім років", – розповіла вона.

За словами ведучої, такою комерційною діяльністю вона займалася у віці приблизно 7-10 років. Нікітюк зазначила, що товар у неї розкуповували швидко.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

"Я встигала купити вареної ковбаси, "Кока-Коли", прийти додому, накрити стіл... Батьки приходили... А якось я от не встигла, не могла щось продати. Залишився у мене стакан квасолі, по-моєму, і 10 яблук. Ми купками такими викладали красивими, трикутничками. І бачу-підходять, кажуть: "дівчинка, по чому яблучка?"Я піднімаю очі:" для вас, мама, безкоштовно". Мамі було трохи некомфортно тоді", - розповіла ведуча, сміючись.

Вона зазначила, що зараз може купити собі все, що хоче.

Нікітюк народилася в 1987 році в Хмельницькому. Закінчила Хмельницьку гуманітарно-педагогічну академію (спеціальність – вихователь дошкільних закладів). Під час навчання грала в КВК.

Фото Лесі Нікітюк
Фото Лесі Нікітюк

У 2011 році взяла участь у програмі "Розсміши коміка" на телеканалі "Інтер". Того ж року переїхала до Києва. Спочатку працювала адміністратором на телебаченні.

У 2012 році стала ведучою програми про подорожі "Орел і решка" на телеканалі "Інтер", ця робота принесла їй популярність. Нікітюк знімалася в двох сезонах шоу-четвертому і п'ятому. Потім була ведучою інших розважальних програм на "Інтері" і К1, з 2018 року працює на "Новому каналі", де веде шоу"Хто зверху"?, "Хто проти блондинок?", "Le Маршрутка".