Знаменитий український виконавець, справжній "серцеїд" сучасності, автор і виконавець власних пісень Олег Винник порадував своїх шанувальників хорошою новиною. Він опублікував пост, на якому повідомив про свій майбутній концерт.

Відповідною інформацією Олег Винник поділився у своєму акаунті в Instagram.

Популярний артист є справжньою окрасою в українському шоу-бізнесі. Олег, як вишня на торті, користується величезною любов'ю не тільки у жінок, він підкорив мільйони сердець своєю творчістю. Крім цього, Олег дуже відомий в європейських країнах завдяки своїм шикарним виступам.

Фото Олега Винника
Фото Олега Винника

Відомо, що він став тренером у музичному проекті "Голос Країни", де буде набирати команду, щоб показати публіці нові таланти.

У своїй публікації він повідомив фанатам про свій сольний концерт, який відбудеться в місті Бровари, під Києвом. Вже в найближчому часі, а саме навесні, всі шанувальники зможуть бути присутніми на його виступі.

Крім цього, артист сказав, що будуть дотримані всі норми безпеки і всі бажаючі вже можуть купувати квитки.

"Друзі, не змінюємо традиціям і влаштовуємо довгоочікуваний концерт на честь свята весни! Нудьгували за атмосферою драйву, якісної живої музики, позитиву і любові? 7 березня о 19:00 збираємось біля ТРЦ "Термінал" м. Бровари. Концерт відбудеться у безпечному форматі згідно всіх правил карантинних обмежень. Посилання на квітки у шапці профілю", - підписав пост український співак.

Нагадаємо, що український відомий артист Олег Винник показав аудиторії відмінний відеоролик з майбутнього музичного шоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний співак і автор Олег Винник звернувся до своїх шанувальників.

Також портал "Українці" писав, що талановитий виконавець Олег Винник показав свою любов.