Відома українська телеведуча, зірка шоу "Танці з зірками" Ольга Фреймут вразила чарівною красою.

Ольга Фреймут. Фото: скріншот відео.
Ольга Фреймут. Фото: скріншот відео.

На одній з фан-сторінок телеведучої в Instagram з'явилося її архівне фото. На знімку Фреймут позувала з ідеальним макіяжем. Візажист підкреслив світлі очі красуні, її виразні вилиці і аристократичне обличчя.

Ольга була одягнена в Світлу прозору блузку, прикрашену квітами. Ольга загадково дивилася в кадр, поки їй робили зачіску.

пост Ольги Фреймут в Instagram
пост Ольги Фреймут в Instagram

"Я собі дуже подобаюся. Ще кілька років тому у мене були претензії до своїх манер, зовнішності, перекличок подвійних стандартів у свідомості. Але довго працювала над тим, щоб душа гармоніювала з тілом - і тепер претензій немає», - підписали пост автори аккаунта, використовуючи слова Ольги.

Раньше Українці писали, що Ольга Фреймут поділилася новою фотографією і розповіла, яким чином потрібно правильно програвати. Відповідний пост з'явився на її офіційній Instagram-сторінці.

Успішна українська журналістка опублікувала пост, в якому вона поділилася знімком у синьому костюмі. Свою фотографію вона супроводила роздумами про те, яким чином правильно програвати

По-перше, вона радить сепаруватися від невдалого проекту. У приклад вона наводить "Шоу Оля". Воно не сподобалося великій кількості глядачів, через що вона переживала свою поразку. Однак тепер змінила свою точку зору.

"Невдалий проект - лише проект, який не має відношення до того, яка я людина", - розповіла вона.

Також Фреймут порадила пам'ятати, що аудиторію більше хвилює їх вечеря, ніж провал. Боязнь громадської думки їй передалася через бабусь.