Чарівна танцівниця, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, професіонал своєї справи Олена Шоптенко порадувала аудиторію знімками в своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася в сучасному вигляді і розповіла дещо цікаве для жіночої аудиторії.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що українська танцівниця є топовим хореографом на сьогоднішній день. Вона не може уявити своє життя без танців, навіть будучи вагітною, вона активно танцювала.

Крім цього, вона є зіркою танцювального проекту "Танці з зірками", як не дивно.

Також вона здобула перемогу в одному з сезонів зі своїм партнером, яким був Володимир Зеленський.

У своїй публікації хореограф постала перед шанувальниками в шикарному і, в той же час, загадковому вигляді – боді чорного кольору з відкритими плечима і захисна маска у формі метелика.

"У макіяжі існують поняття "акцент на очі" і " акцент на губи". Я, як правило, вибираю щось одне для гармонійного образу на вихід 😊Враховуючи, що в сучасних реаліях акцент на губи толком не зробити, доводиться активніше фарбувати очі 🤷♀️І тут, крім своєї улюбленої стрілки, я освоїла томний макіяж з акцентом на нижню повіку 😉Здається, виглядає дуже загадково, особливо в парі з маскою 😁", - прокоментувала свій пост Олена.

Фото Олени Шоптенко
Фото Олени Шоптенко

Варто відзначити яскраво і красиво нафарбовані очі знаменитості, вона приділила цьому особливу увагу, написавши кілька слів під знімками.

"А роблю я такий мейк ось цими продуктами від @lorealparis paris: тональний крем 24h Infaillible, 130 Крем-консилер True Match, 1-2D олівець для очей Le Liner Signature, 05 Туш для вій Air Volume Mega МаѕсагаПалетка тіней Eye Go Wild", - продовжила танцівниця.

Нагадаємо, що талановита українська танцівниця Олена Шоптенко поділилася своїм особистим досвідом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний хореограф Олена Шоптенко вирішила освоїти новий напрямок в танцях.

Також портал "Українці" писав, що Українська танцюристка Олена Шоптенко розчулила аудиторію теплим знімком зі своїм сином.