64-річна Наталія Андрейченко розповіла, що її затримали в Мексиці. Актриса найбільш відома за ролями у фільмах" Сибіріада"," Військово-польовий роман "і"Мері Поппінс, до побачення".

Наталія Андрейченко
Наталія Андрейченко

Наталія Андрейченко В черговий раз потрапила в неприємний інцидент в Мексиці, де вона проживає в останні роки. Зірка була змушена ховатися на автомобілі від співробітників місцевої поліції, які заборонили її знімальній групі працювати і вимагали видалити записи.

У нас стали віднімати взагалі все, все обладнання. Загнали в офіс, я дико злякалася... І я відразу стала говорити: "Тільки з адвокатом! Якщо ви збираєтеся видалити щось, я дзвоню своєму адвокату. Я залишаюся в цьому офісі ночувати і чекаю, коли прилетить мій адвокат" говорить актриса

Наталія Андрейченко
Наталія Андрейченко

За даними видання, актриса всупереч забороні знімала ролик на руїнах міста Майя. Під час затримання Наталія Андрейченко спробувала сховатися, а також заховати докази.

За словами зірки, вона передала мікрофон-петличку своєму колезі, щоб у неї не змогли нічого знайти під час обшуку. Після цього знімальна група збрехала правоохоронцям, вони нібито лише проводили фотозйомку.

Андрейченко сіла в автомобіль зі своїми помічниками, а потім сховалася в готельному номері, де поспішила зберегти відеоролики на ноутбуці.

"Де нам сховатися?", "А якщо до нас заявиться поліція?", "Це дуже цінне кіно у нас буде!"- кричала Андрейченко, добираючись до готелю.

Рік тому про зникнення Наталії Андрейченко раніше повідомив у соцмережах директор заслуженої артистки Росії Ян Трунцев.

Наталя не виходить на зв'язок вже більше доби. У суботу вона була в гостях у подруги Марет в Канкуні, поїхала о 3 годині дня, сказавши про погане самопочуття і втоми, її хилило в сон... (в останні дні у неї йшла напружена Підготовка до запуску одного проекту). Після того, як вона сіла в машину, більше не виходила на зв'язок... Їхати їй близько години за кермом.

Ян Трунцев закликав усіх, хто має в своєму розпорядженні будь-яку інформацію про місцезнаходження Наталії Андрейченко, повідомити йому. За словами чоловіка, він дуже переживає разом з іншими близькими актриси.

Однак незабаром зірка як ні в чому не бувало з'явилася. Актрису звинуватили в дешевому піарі своїх онлайн-курсів, які вона розрекламувала у своєму відеозверненні.