Сценарист "Квартал 95", переможець "Холостячки" наречений Ксенії Мішиної – Олександр Еллерт намагається заробити на славі, яка раптово звалилася на нього.

Незважаючи на те, що пристрасті навколо "Холостячки" потихеньку згасають, учасники шоу кожен по своєму намагаються продовжити ці славні дні і постійно нагадують про себе.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

Нещодавно Олександр Еллерт вирішив організувати ціле шоу "Розбір Direct 1" і показати, що ж йому пишуть в Instagram фанати і злостивці. Разом з Андрієм Рибаком зірковий сценарист розбирав повідомлення.

Майже відразу Олександр зустрів негативне повідомлення, мабуть, від заздрісника, який без зайвих церемоній просто написав: "Х**ло тупоголове".

Олександра Еллерта не засмутило безпідставне звинувачення, а скоріше розсмішило. Переможець "Холостячки" скористався нагодою, і розглянув профіль чоловіка, який надіслав образу.

Олександр Еллерт
Олександр Еллерт

Як правило, в подібних випадках є над чим посміятися і ображеним, тому ведучі напару висміяли стиль, зовнішність і фотознімки кривдника.

Також в особистих повідомленнях Олександру Еллерту намагалися прорекламувати товари, позичити грошей і похвалили за те, що "він забрав Ксюху, а Леха нехай "лисого ганяє".

Загалом, шоу вийшло досить нудним і натягнутим, А відверто тупуватий сміх ведучих більше дратував, ніж підштовхував до участі.

Але якщо не вірите на слово – прикріплюємо відосик, щоб ви могли подивитися дебют Олександра Еллерта і скласти власну думку.