Вже сьогодні, 16 січня, о 21:00 на телеканалі «Україна» відбудеться головна прем’єра року – грандіозне шоу «МАСКА» за всесвітньо відомим форматом The Masked Singer.

Оля Полякова
сторіз Олі Полякової

У першому випуску проєкту зірковий детектив Оля Полякова з’явиться у яскравій сукні. На знімальному майданчику каналу «Україна» вона розповіла, чому глядачі не можуть пропустити прем’єру цього масштабного шоу.

Королева ночі любить вражати шанувальників екстраординарними образами. Так, у першому випуску шоу «МАСКА» на каналі «Україна» Оля з’явиться в неймовірній сукні червоного кольору. Завдяки асиметричному крою вбрання ефектно демонструє довгі ноги співачки, а оригінальне оздоблення виграшно підкреслює зону декольте.

Оля Полякова
Оля Полякова

Як аксесуар Оля обрала цікавий головний убір в тон до сукні, а завершують образ класичні бежеві туфлі-човники, завдяки яким ноги співачки здаються ще довшими.

Поп-діва зізнається, що її дуже захопило загадкове та несподіване шоу «МАСКА», і переконує, що глядачам буде хоч і непросто, та дуже цікаво відгадувати, які ж знаменитості сховались під вражаючими костюмами.

«Нам з колегами, іншими зірковими детективами, просто неможливо домовитися, бо всі думають по-різному. Один каже одне, інший – інше. Я слухаю одну версію, і мені здається, що це правда, хтось пропонує інший варіант – і це мені теж здається правдою. Відгадати, хто ховається під масками – дуже складно, бо артисти, особливо вокалісти, вміють міняти голос. А як співають актори, спортсмени, інші творчі особи – я раніше і не чула. Тож закликаю усіх глядачів каналу «Україна» дивитись шоу «МАСКА» і робити свої здогадки, бо це дуже цікаво», – каже Оля Полякова.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Нагадаємо, зірковими детективами грандіозного шоу «МАСКА» стали відома співачка, улюблениця глядачів, попкоролева сцени Оля Полякова, мегапопулярний співак, актор і продюсер DZIDZIO, українська суперстар, попдіва, якій першій вдалося підкорити серце світового слухача, NK | Настя Каменських, популярний співак, автор пісень і продюсер Андрій Данилко. Завдання зіркових детективів у музичному шоу «МАСКА» – разом з телеглядачами постаратися відгадати, які знаменитості ховаються під масками. Включаючись у цю захоплюючу гру, вони також проаналізують підказки, які учасники даватимуть перед виступами, та поставлять їм запитання.

Оля Полякова
Оля Полякова

Як повідомлялося раніше, український проєкт «МАСКА» складатиметься з рекордних для популярного формату The Masked Singer 12 епізодів і вражає своїми масштабами. Учасниками музичного шоу-детективу «МАСКА» на каналі «Україна» стануть українські зірки – актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі та співаки. Та їхні особи – таємниця, розгадати яку повинні глядачі. Ведучим телепроєкту став Володимир Остапчук.