Одна з найуспішніших і найкрасивіших жінок України, талановита артистка, телеведуча, дружина Потапа Настя Каменських (вона ж NK) зачарувала шанувальників знімком у своєму акаунті в соцмережі. Вона показалася в екзотичній місцевості на тлі красивої природи.

Відповідну фотографію Настя Каменських оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відома українська співачка знаходиться на піку своєї популярності. Після того, як вона пов'язала своє життя з українським продюсером Олексієм Потапенком, справи пішли стрімко вгору.

На сьогоднішній день вона є його дружиною, і багатомільйонні шанувальники, які стежать за особистим життям і кар'єрою зірки, в очікуванні поповнення в їх сімействі.

У своєму пості талановита виконавиця постала перед аудиторією в одному купальнику білого кольору. Вона стоїть перед камерою і позує для фотографії.

В очі відразу ж кидаються всім відоме кучеряве волосся співачки, яке вона підняла руками. Настя стоїть біля величезного басейну, за яким видно екзотичні дерева.

"Wild energy of an island✨ 🌴", - прокоментувала свою публікацію знаменитість.

Каменських, фото Іnstagram
Каменських, фото Іnstagram

Шанувальники, які підписані на аккаунт зірки, активно коментують кожне фото або відео співачки, і цей знімок також не залишився без уваги.

"Чудо юдо наше чарівне... Легка як вітерець...яскраве як сонце...гаряча як каптерка металургів", "Вогонь", "Яка красуня. 💚", - залишають відгуки юзери соцмережі під публікацією Насті.

Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram
Коментарі на пост Насті Каменських в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Настя Каменських зачарувала аудиторію шикарною фотографією на пляжі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Настя Каменських порадувала шанувальників сучасним відеофайлом.

Також портал "Українці" писав, що відома українська співачка Настя Каменських одягла зелену сукню і привітала українців.