Наталя Могилевська розповіла про те, що хейтери роблять її сильнішою і дозволяють поглянути на речі по іншому.

Про це Наталія Могилевська написала на своїй сторінці в Instagram.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

"Хейтери – наші великі вчителі. Ну, по-перше, вони нагадують нам про наших дірах, шитих білими нитками, а так само про те, що лайно є як на вулиці, так і в кожному з нас, і що не тільки милість і добрість створив Господь, Як нам хочеться думати в своїх молитвах, але і змушують задуматися, про творця Який створив все Наше лайно, яке ми так не хочемо помічати, гидливо відвертаючи ніс, в тому числі і від самих себе. Ми люди-повна палітра. Ми здатні на все, і в нас є все. І заздрість і хіть і божественна любов і милосердя. В чому сенс цієї гри? Навіщо Господь все створив саме так? І Господь це взагалі, може дійсно просто вибух? Так чи наука велика? Спасибі моїм тролюшкам і хейтюшкам, за спрямування уваги на розвиток і проходження уроків. Знаю, що в глибині душі ви відчуваєте зараз теж радість, і розумієте, що все гра. Ми все це розуміємо!",- розкрила душу перед читачами Наталія Могилевська.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Читачі захоплено підтримали зірку. Багато нагадали випадки зі свого досвіду, коли доводилося нелегко переживати різні негаразди.

Я Вас обожаю😍Восхищаюсь Вами как человеком с большим 💖😘Спасибо Вам, что Вы такая есть💞 tanyanico_ti

Вдохновляйтесь от добрых поклонников ❤️ А неДобрые... - пусть сами купаются в своём болоте зависти и зла ) Счастливого Рождества! gallinarevenko

Неееее )))) если люди сказали правду то это не хейтеры.... Как говорила Секлета из кинофильма « За двум зайцами « ,- меня в тюрьму ? За что ? За правду ?