Заслужена артистка України, ведуча, автор і виконавець власних пісень, українська співачка Світлана Лобода зачарувала публіку шикарними знімками зі свого відпочинку з найближчою людиною. Вона показалася в теплих краях зі своєю матір'ю.

Відповідну публікацію Світлана Лобода оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що талановита артистка народилася в Києві. Вона ще з самого дитинства захоплювалася музичною діяльністю, хоча її батьки були далекі від цього.

Українська артистка у дитинстві закінчила музичну школу і грала на фортепіано. Але потім в один момент їй це набридло, і завдяки зусиллям її бабусі вона повернулася до музичної діяльності.

У своїй публікації знаменита артистка постала перед публікою в одному купальнику леопардового кольору і сонцезахисних окулярах. Вона сидить на зеленій траві, а відразу за нею сидить її 63-хлітня мати.

Варто звернути увагу на струнке тіло Світлани – довгі ноги і плоский живіт.

"На відпочинку з мамулею ❤️ люблю, коли вся сім'я в зборі 😍", - прокоментувала свої фотографії знаменита артистка.

Світлана Лобода
Світлана Лобода

Багатомільйонна публіка, яка підписана на сторінку зірки, пильно стежить за її постами і активно залишає під кожною з них відгуки.

"Красиві!😍 ", "Нічого собі мамуля) як сестра))", "Як ніби дві подружки 😻", "це добре! Але краще з коханим чоловіком 💝", - коментують фотографії юзери соцмережі.

Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram
Коментарі на пост Світлани Лободи в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Світлана Лобода станцювала на березі моря для своїх шанувальників.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита виконавиця Світлана Лобода показала фанатам свій шикарний виступ в новорічну ніч.

Також портал "Українці" писав, що народна артистка України Світлана Лобода продемонструвала свій шикарний вигляд мадам.