Регіна Тодоренко відповіла на запитання шанувальника. Телеведуча розповіла про стосунки з Владом Топаловим.

Зірка повідала в "сторіс" свого Instagram-аккаунта, як йдуть справи в її родині. "Ви розлучилися з Владом?!"– запитав підписник Регіну Тодоренко.

Фото Регіни Тодоренко
Фото Регіни Тодоренко

"Звичайно, сьогодні повернувся до мене задом", - з гумором висловилася ведуча "Орла і решки". При цьому вона опублікувала фото, на якому була зображена в ліжку разом з чоловіком, який дійсно повернувся до неї спиною.

Нагадаємо, новорічні канікули сім'я разом з сином Майклом проводить на Балі. Після довгої перерви повернувшись на улюблений Острів, Регіна Тодоренко, яка кілька років тому полюбила серфінг, звернулася до допомоги тренера і знову встала на дошку. На жаль, вона травмувала ногу і опинилася на лікарняному ліжку.

Теледіва розповідала, що розрізала ногу рифом. Крім того, у ведучої є синці на правій руці і ступні. Зірка повідомила, що доведеться розрізати палець, оскільки всередині залишився шматочок коралу.

Регіна Тодоренко і Влад Топалов
Регіна Тодоренко і Влад Топалов

Відзначимо, що багато шанувальників помітили, що Регіна Тодоренко сильно схудла, втративши колишні форми. Не секрет, пос за вагітність і після вона набрала зайві кілограми. Нещодавно зірка розмістила у своєму мікроблозі знімок в купальнику, зроблений на Балі. Знаменитість запевнила, що поділиться дієтою, яка допомогла їй схуднути.