Чоловік Алли Пугачової розповів про те, як розвиваються його відносини з Примадонною. Максим Галкін поділився думками про свою сім'ю і висловив емоції.

Гуморист став героєм ютуб-шоу Армана Давлетярова, в якому дав відверте інтерв'ю. Особлива увага в ньому приділялася особистому житті знаменитого телеведучого. Його роман з Примадонною російської естради триває вже десять років. Протягом цього часу Максим Галкін зробив важливі висновки про стосунки з Аллою Пугачовою.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

"Всі знають, що пристрасть проходить швидко.",- висловився гуморист.

Однак він висловив віру в те, що почуття і любов до людини з часом стають тільки міцнішими. За словами артиста, без Алли Пугачової він не уявляє свого життя.

Чоловік дуже вдячний дружині за те, що за її участі з'явилися на світ їхні спільні діти – Гаррі і Ліза.

Максим Галкін уточнив, що в сімейному житті занудствує, але Примадонна поблажливо ставиться до такої поведінки партнера.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

За словами гумориста, після близького спілкування з Примадонною між ними дуже швидко виник особливий зв'язок-спорідненість душ. Артист вважає, що головне у відносинах – це взаємна любов і відсутність брехні.

Свою дружину він вважає чудовою господинею і відзначає її видатні кулінарні здібності. Побутові вміння коханої Максим Галкін оцінив ще тоді, коли вони жили в московській квартирі без прислуги і виконували домашні обов'язки самостійно.