Заслужена артистка Російської Федерації, естрадна співачка, фотомодель, а також телеведуча Наташа Корольова порадувала публіку відеороликом у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона зі своєю командою показала сучасні танці.

Відповідний відеоролик Наташа Корольова опублікувала на своїй сторінці в Instagram.

Відомо, що артистка народилася в українській столиці, і зі свого народження була пов'язана з творчістю – її мама була диригентом, а батько – хормейстером.

Вже в трирічному віці українська співачка виступила вперше на телебаченні в дитячому хорі. Крім цього, вона тоді вперше сольно заспівала пісню "Крейсер Аврора" на комсомольських зборах.

Також українська артистка під час навчання почалася серйозно займатися танцями і грала на фортепіано.

На даний момент українська артистка за власним бажанням перестала займатися гастролями. Також вона є центром різноманітних чуток, виною яких – її чоловік Тарзан.

У своєму відеоролику естрадна співачка постала перед публікою в щоденному образі, перебуваючи зі своєю командою. Вони станцювали танець в хаотичному порядку під незрозумілу музику.

Важливо відзначити, що на цьому відео можна помітити чоловіка Наталії - Тарзана. Він стоїть на задньому плані і колупається в носі, всіляко дуріючи під музику.

Наташа Корольова
Наташа Корольова

Ходять чутки, що Андрій Глушко (він же Тарзан) публічно вибачився перед Наташею і попросив у неї вибачення. Тепер у фанатів з'являється питання щодо продовження їх відносин і шлюбу.

"Люди ?Ну як справи ? Сили є ? Може Олів'є з оселедцем під шубою пора розтрусити ? Приєднуйтесь !!! @selivanov_v Вован рулить ми на підхваті !!!",- прокоментувала свій пост знаменитість.

Нагадаємо, що популярна співачка Наташа Корольова показала вечірку, на якій є повно знаменитостей.

Як раніше повідомляв портал "Українці", знаменита артистка Наташа Корольова показала свій справжній вигляд.

Також портал "Українці" писав, що співачка Наташа Корольова вирішив змінити вигляд.