Знаменитий російський артист, актор, талановитий гуморист, а також телеведучий, п'ятий чоловік Алли Борисівни Пугачової Максим Галкін поділився зворушливим відеороликом у соціальній мережі. Він показав аудиторії свого підростаючого талановитого сина.

Відповідну відеоленту Максим Галкін продемонстрував на своїй сторінці в Instagram.

Один з найуспішніших шоуменів Російської Федерації є частим гостем в соціальній мережі. На нього підписано близько 10 мільйонів чоловік, щоб поспостерігати за його особистим життям і кар'єрою.

Максим дуже часто показує своє сімейне життя, особливо своїх підростаючих дітей. І остання його публікація - не стала винятком.

Російський шоумен в новорічну ніч випадковим чином зайшов в одну з кімнат свого особняка і помітив несамовиту картину. Його підростаючий син Гаррі дивився телевізор, на якому показували старий виступ його мами Алли Пугачової.

Маленький хлопчик просто застиг на місці і не міг відірвати очей від екрану. Максим, знімаючи цю картину на телефон, підійшов до сина, а коли той повернув голову в камеру об'єктива, на його очах можна було побачити скупі сльози.

Фото Максима Галкіна
Фото Максима Галкіна

"Не можу не поділитися з вами цим відео. У суєті новорічної ночі я зловив момент, коли Гарік зворушливо застиг перед телевізором з мамою", - прокоментував свій пост знаменитий гуморист.

Нагадаємо, що знаменитий російський шоумен Максим Галкін звернувся до публіки з проханням.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний гуморист Максим Галкін продемонстрував своє нове творіння.

Також портал "Українці" писав, що талановитий артист Максим Галкін показав шанувальникам, як він проводить час вдома.