Найепатажніша жінка на українській естраді, неповторна артистка, відома, як "Королева ночі", а також супер-блондинка Оля Полякова порадувала публіку смішним відеороликом, який розмістила у своєму акаунті в соцмережі.

Відповідний міні-відеоролик Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Популярна українська співачка ніколи не перебуває в тіні. Вона ніколи не упустить можливості нагадати про себе.

У своїй публікації епатажна артистка постала перед публікою в домашньому образі, надівши сірий светр, на якому намальовані риби. Також варто зауважити, що вона - зовсім не нафарбована, що надає особливу домашню атмосферу.

Фото Олі Полякової
Фото Олі Полякової

Варто відзначити той факт, що артистка навіть без макіяжу чудово виглядає, вона ретельно відвідує косметолога і робить різноманітні процедури, щоб відповідати своєму образу красуні.

На міні-відеоролику співачка знімає себе на відео на телефон біля плазми, на якій вона дивиться свій же концерт. Спочатку Ольга стоїть спокійно і просто знімає себе, але в один момент вона вивалює свій язик і судорожно починає смикати головою в різні боки, танцюючи під свою пісню.

Сторіз Олі Полякової
Сторіз Олі Полякової

Знаменита артистка відома не тільки своєю неземною красою і найпотужнішим голосом, але і незвичайним гумором простої дівчини.

Нагадаємо, що епатажна співачка Оля Полякова порадувала шанувальників спілкуванням в режимі online.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Оля Полякова запаморочила голову чоловічої аудиторії пікантним виглядом.

Також портал "Українці" писав, що знаменита Оля Полякова заінтригувала публіку несподіваним зверненням.