Популярний український гуморист, талановитий актор, шоумен, член команди "Квартал 95", гість на різноманітних телешоу Юрій Ткач зачарував публіку відеолентою, яку розмістив у своєму акаунті в соцмережі. Він показав шанувальникам свій новорічний відпочинок.

Відповідне відео Юрій Ткач опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Український актор славиться на всю країну своєю унікальною харизмою і відмінним почуттям гумору. Він зачарував публіку своїм образом простого хлопця з села, який приніс йому неймовірну славу, – телешоу, серіали, світські тусовки.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

Відомо, що гуморист є членом журі гумористичного проекту "Ліга сміху", де неодноразово змушував мільйони людей реготати від сміху.

Також варто відзначити і те, що він брав участь у російській грі "КВК", де зі своїм другом Ігорем Ласточкіним представляв Україну.

У своєму відеоролику шоумен показав красиву дорогу, яка веде в Карпати, а це означає, що український актор зі своєю улюбленою сім'єю поїхав на відпочинок.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

Далі можна побачити смішну картину, як по прибуттю в шикарний номер його дружина з дочкою і подругою залізли на масивний стіл і не могли злізти.

"Дайте жінкам трохи свободи і дубовий стіл, і трохи мізків-все ідеально буде", – жартівливо звернувся до аудиторії Юрій Ткач.

Сторіз Юрія Ткача
Сторіз Юрія Ткача

Нагадаємо, що популярний український гуморист Юрій Ткач показав аудиторії свої ранкові зйомки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановитий український шоумен Юрій Ткач зачарував публіку смішним виглядом.

Також портал "Українці" писав, що знаменитий комік Юрій Ткач похвалився своєю величезною картиною.