Популярна українська співачка, старанна жінка, композитор, а також телеведуча Регіна Тодоренко поділилася теплими кадрами зі свого відпочинку з прекрасного закордонного місця. Вона показалася аудиторії з рідними для себе людьми.

Відповідні фотографії Регіна Тодоренко оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

Знаменита українська зірка, яка проживає на території Росії зі своїм чоловіком і маленьким сином, досягла величезної популярності завдяки своїм старанням.

Відомо, що вона бере участь у багатьох проектах на екранах російського телебачення. Крім цього, вона є хорошою мамою, не дивлячись навіть на те, що у неї - неймовірно щільний графік, вона завжди знайде час для своєї сім'ї.

Також всім шанувальникам артистки відомо, що навколо її сімейного та особистого життя ходить багато чуток, навіть про те, що справа наближається до розлучення.

Українська співачка є активним користувачем соціальної мережі. Вона частенько радує своїх фоловерів фото і відеозвітом.

Перед Новим роком вона разом зі своїм маленьким сином полетіла на дорогий відпочинок на Балі.

Регіна Тодоренко, фото: instagram.com/reginatodorenko
Регіна Тодоренко, фото: instagram.com/reginatodorenko

На своїх знімках вона постала перед публікою на шикарному пляжі в одному купальнику. Регіна тримає свого улюбленого сина за руку, а з іншого боку можна помітити сестру її чоловіка Аліну Топалову, яка також тримає хлопчика за руку.

"Один з нас, явно, радий бачити океан 😂 🙈 @alina_topalova", - прокоментувала свій пост Українська знаменитість.

Нагадаємо, що популярна українська артистка Регіна Тодоренко повідомила шанувальникам, що напередодні Нового року вона потрапила в лікарню.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Регіна Тодоренко "засвітила" пікантний знімок у соцмережі.

Також портал "Українці" писав, що знаменита мандрівниця Регіна Тодоренко звернулася до фоловерів.