Максим Галкін поділився знімком з урочистого заходу в замку, де він проживає з Аллою Пугачовою.

Примадонна і її чоловік вирішили відзначити свято в широкому колі друзів, не дотримуючись соціальну дистанцію.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

Розміщення в Instagram-каналах фото і відео з новорічних вечірок вже стало традицією в світі шоу-бізнесу. Знаменитості вважають важливим показати, як відзначають свято і як виглядають під час загальних веселощів.

Не виняток і Максим Галкін - він похвалився знімком з дружиною, дітьми і натовпом народу, яка заполонила замок Алли Пугачової. Зоряне сімейство організувало вдома масове скупчення людей, які тісно спілкувалися і не використовували засоби індивідуального захисту належним чином.

На знімку вся дружна компанія сидить на величезній сходах. Алла Пугачова постала вперед камерою в ефектному сріблясто-білому вбранні, оголивши плече.

Примадонна сперлася на свою спадкоємицю Лізу, яку фотограф зняв з переляканим виразом обличчя. Гостями Галкіна і Пугачової стала сім'я Юдашкіних, а також невідомі широкій публіці персони.

Алла Пугачова
Алла Пугачова

На вечірці Примадонни не виявилося Христини Орбакайте, що дуже засмутило шанувальників Алли Борисівни.

Багато користувачів мережі висловили невдоволення тим, що зоряне сімейство зібрало вдома занадто багато людей, коли в країні вирує пандемія коронавірусу.

"Добре у вас там, хоч зібратися можна! А нас змусили сидіти по норах!", "Це всі перехворіли короною або кандидати? Пошкодували б літніх людей", "Маски де?", "А де дистанція? Або тільки нас всіх стосується, зустрічаємо тільки своєю сім'єю, у себе вдома?"– висловилися коментатори на адресу Алли Пугачової і її чоловіка.