Успішна українська артистка, красуня, блондинка, телеведуча, популярна співачка Тіна Кароль оприлюднила відеоленту у своєму акаунті в соціальній мережі. Вона показалася публіці в домашньому образі.

Відповідний відеоролик Тіна Кароль розмістила на своїй сторінці в Instagram в розділі Stories.

Талановита зірка радує українську аудиторію своєю творчістю багато років. Ні для кого не секрет, що вона володіє дуже сильним голосом і чудово співає. Крім цього, свої пісні вона пише сама, і, як вона зізналася, її надихає тиша.

У своєму відео українська артистка постала перед публікою в щоденному образі. Вона знаходиться в приміщенні, яке нагадує приватний будинок, – красиві стіни в кімнаті, зроблені з дерева.

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

Вона одягнена в цікавий жіночий костюм - кофта з відкритим декольте і штани. Варто відзначити, що на костюм синього кольору нанесені незвичайні малюнки.

Українська артистка взяла телефон і показала шанувальникам свій вигляд, а також вона показала інтер'єр в кімнаті, в якій вона знаходиться. Особливу увагу вона приділила немаленькій сокирі, яка висить на дерев'яній стіні.

Сторіз Тіни Кароль
Сторіз Тіни Кароль

"А куди я прийшла? Ла-ла-ла. А куди я прийшла?",- грайливо і з посмішкою на обличчі запитала у фанатів Тіна.

Нагадаємо, що знаменита українська зірка Тіна Кароль зачарувала чоловічу аудиторію пікантним відеороликом.

Як раніше повідомляв портал "Українці", талановита співачка Тіна Кароль показала один зі своїх минулих виступів на великій сцені.

Також портал "Українці" писав, що українська красуня і артистка Тіна Кароль потішила публіку кадрами зі своєю участю.