Українська чемпіонка Дар'я Білодід зворушливо привітала українців з Новим роком, тримаючи на руках маленького симпатичного песика.

Відома українська чемпіонка Дар'я Білодід написала святкове привітання на своїй сторінці в мережі Instagram.

HAPPY NEW YEAR🧑🏼‍🎄🎄💥 С Новым Годом! Пусть все плохое останется позади и Новый год подарит вам как можно больше радости и улыбок!💗Будьте счастливы☺️ #happynewyear #2021 написала Дарья Билодид

Чемпіонка і красуня постала на фото в скромному образі - в білосніжній кофтині, яка повністю відкриває плечі дзюдоїстки. Також на додаток до образу Дарина одягла новорічну шапочку Санта Клауса і показала маленького песика.

пост Дар'ї Білодід в Instagram
пост Дар'ї Білодід в Instagram

Під постом чемпіонки Дар'ї Білодід залишили коментарі захоплені фанати. Правда, багато мабуть полінувалися писати, тому під постом дзюдоїстки в основному безліч смайликів у вигляді сердечок і смайлів любові.

Раніше стало відомо, що якраз напередодні Нового року Дарина Білодід розлучилася зі своїм бойфрендом Денисом Поповим.

Дар'я Білодід
Дар'я Білодід

Раніше журналісти помітили, що обидва відписалися один від одного в Instagram і видалили всі спільні фото.

Тепер же футболіст підтвердив розставання відеожурналу Yellow. На питання" чому вони більше не стежать один за одним в Instagram " Попов порекомендував запитати у дівчини. Журналіст уточнив, що спортсмени ще в романтичних стосунках, на що отримав негативну відповідь.

"Ні", - однозначно відповів Попов.