Валерій Меладзе опублікував передноворічний пост. Однак замість світлих побажань в коментарях з'явилося щось несподіване.

"Здрастуйте, Валерію, Я бажаю, щоб ви розійшлися з Джанабаєвою і зійшлися з Іриною. Вона ж мудра, красива", - написав один з користувачів.

Тут же з'явилися шанувальники Ірини Меладзе, які підтримали активного коментатора і ті, хто порадили Валерію нікого не слухати.

Валерій Меладзе
Валерій Меладзе

"Вашу Альбіну він не любить, там він заради дітей" - не вгамовувався користувач. Валерій Меладзе поки ніяк не відреагував на те, що відбувається, а його колишня дружина відправила усміхнені смайлики захисникам.

Нагадаємо, Валерій Меладзе та Ірина Малухіна познайомилися в 1986 році. Вони вчилися в одному університеті. У 1989 році вони закінчили інститут і зіграли скромне весілля. Незабаром Ірина завагітніла, але початківець артист практично не проводив час вдома.

Під час сутичок у жінки піднялася температура, новонароджений хлопчик потрапив в реанімацію і помер через десять днів після народження.

Фото Валерія Меладзе
Фото Валерія Меладзе

Через рік у пари народилася дочка Інга. Зараз вона одружена з журналістом Норі Вергезе, з яким познайомилася під час навчання в Кембриджі.

У 90-х пара розлучилася перший раз. Виявилося, розставання було фіктивним, в 1998 році Меладзе знову розписався з колишньою, на той момент, дружиною. У 1999 році у них народилася друга дочка Софія. У 2002 народилася третя дочка пари Аріна. Вже тоді в житті Меладзе з'явилася Альбіна Джанабаєва.

Про зради Ірина не підозрювала. Через два роки у виконавця народилася дитина від юної вокалістки, трохи пізніше дружина зрозуміла: чоловік живе на дві сім'ї.

Було вирішено зберегти шлюб заради дітей.