Кеті Перрі випустила новий кліп. Відповідне відео з'явилося на її офіційній сторінці.

Кліп присвячений пісні "Not the End of the World". У головній ролі раптово знялася актриса Зої Дешанель. У ньому обігрується схожість її з Кеті Перрі, про що часто говорять шанувальники.

За сюжетом кліпу, інопланетяни прилітають на Землю, шукають Кеті Перрі, так як з'ясовується що вони її фанати. Вони намагаються викрасти співачку, проте замість цього викрадають Зої Дешанель.

Інопланетяни відмовляються вірити в те, що Дешанель не є знаменитою співачкою. Це призводить до того, що вони хочуть знищити нашу планету. У підсумку Зої змушена дати для них концерт і врятувати планету.

Нагадаємо, що Кеті Перрі днями випустила невеликий альбом, який включає в себе шість пісень. Нову роботу 36 – річна співачка присвятила «Великому з'єднанню» - рідкісному зближенню Юпітера і Сатурна, яке очікується в ніч з 21 на 22 грудня.

Раніше портал Українці повідомляв, що у літак Зеленського проведуть інтернет за 32,4 млн грн. На президентському літаку Аirbus 319-115 із заводським номером 3260 і державним і реєстраційним знаками UR-ABA планують модернізувати зв'язок. На це буде витрачено 32,4 млн грн, згідно з тендером на сайті Prozzoro.

Також ми писали, що зірку Доктора Хауса зловили за жаркими обіймами з колишнім. Олівія Уайлд і Джейсон Судейкіс поділилися солодкими обіймами в Лос-Анджелесі в понеділок, всього через кілька днів після того, як стало відомо, що пара розірвала заручини. 36-річна Уайлд в чорній максі-сукні була сфотографована, обіймаючи Судейкіса за плечі