Популярний український співак, автор і виконавець своїх пісень, телеведучий, актор і продюсер Іван Дорн розмістив фотографію в соціальній мережі. Він показався своїм шанувальникам в одній зі стоматологічних клінік.

Відповідний знімок Іван Дорн опублікував на своїй сторінці в Instagram.

Відомий продюсер постав перед аудиторією в щоденному образі - чорний худі і чорні спортивні штани. Він стоїть в одній із знаменитих клінік і тисне руку якомусь чоловікові. Варто відзначити, що на обличчі у Івана - не слабкі і глибокі рани, в районі ока і носа, – це грим.

Також на задньому тлі можна помітити стіл, за яким стоїть молодь в білих медичних халатах і захисних масках на обличчях.

"Klinika cifrovoy stomatologii Tefi naydet podhod k lyubimu pacientu!👌ETO GRIMM", - прокоментував свій пост український артист.

Багатотисячні підписники українського актора, які стежать за його творчістю та особистим життям, залишили не мало відгуків під даною публікацією.

"Улюблений Іван, спасибі, але шот після цієї публікації до зубного не хочеться йти все життя 😃", "Це до клініки з особою сталося або під час відвідування?🙈 ", "Та що ви все обличчя, обличчя... головне-зуби оцифрували", "Непоганий гримчик", "От же карасавчік. З ровера впав?", "Ептать", - коментують пост шанувальники Івана Дорна.

Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram
Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram

Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram
Коментарі на пост Івана Дорна в Instagram

Нагадаємо, що український співак Володимир Дантес порадував аудиторію відеороликом до Нового року.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярний артист Іван Дорн здався шанувальникам в компанії інших знаменитостей.

Також портал "Українці" писав, що відомий артист Володимир Дантес порадував жінок голим торсом.