Аби наблизитись до істини, вони вирішили поцікавитись, чи має цей герой дітей. Однак винахідливий учасник перевернув усе з ніг на голову, тож на це запитання довелося відповідати Олегу Виннику. Яку правду розкрив артист?

Сергій Бабкін, Єгор Крутоголов, Фагот, Тарас Цимбалюк, Сергій Притула, Олександр Педан, Іво Бобул – які тільки версії, хто може приховуватись в образі мужнього Тигра, не пропонували детективи. Оля Полякова схилялась до останньої, адже для свого нового виступу герой обрав композицію Delilah, улюблену пісню Іво Бобула, про що він сам заявляв в ефірі шоу «Співають всі!»

Щоб розсекретити персонажа, зіркові детективи поставили йому запитання, чи має він дружину. Учасник зазначив, що може назвати себе сімейним Тигром. Тоді Оля Полякова і NK | Настя Каменських захотіли поцікавитись, чи є в учасника діти, тобто тигренята, але це запитання «підбивали» поставити Олега Винника.

Олег Винник
Олег Винник

«А що воно мені дасть? Ну скаже він – є, а я звідки знаю їх всіх, тигренят, – сказав Олег Винник, та потім таки здався під напором колег. – Дуже нестандартне питання – у тебе є тигренята?»

Але Тигр вирішив перехитрити артиста й натомість поставив йому аналогічне запитання. Варто зазначити, що Олег Винник не коментує своє особисте життя, тож його відповіді з нетерпінням чекав увесь зал.

«Тигренята? Є, – зазначив Винник. – Є тигренята».

Тоді Оля Полякова вирішила уточнити, чи багато, але це питання зірковий детектив гіпершоу «Маска» вже залишив без відповіді.