За словами артиста, він – людина авантюрна, тому завжди погоджується на експерименти. Так було і з гіпершоу «Маска», коли йому запропонували сховатись в образі Кажана.

Зіркові детективи майже з першого виступу зазначили, що в цьому костюмі замаскувався актор, адже Кажан щоразу відігравав свої номери на повну. А ось зі співами, каже сам Ступка, було складніше.

«Я не вмію співати. Хоча мій дідусь був оперним співаком, мав прекрасний голос – баритон і пропрацював 33 роки у львівській опері, але в мене з голосом не склалося. І в батька так само, не знаю – чому. Мабуть, як він казав: «Слон на вухо не одному мені, а нам двом наступив». Тому спробувати себе в співі мені було завжди цікаво. Репертуар підбирали відповідний – до мого вміння шепотіти, але виходило атмосферно. Єдине – досить складною була пісня Джо Кокера. Та ми пробували, записували окремими фразами, і зрештою все склалося», – поділився подробицями участі в проєкті Остап Ступка.

За правилами «Маски», кожен учасник підписує договір про нерозголошення, а тому розповісти про свій новий досвід артист нікому не міг.

«Ніхто з рідних не знав про мою участь у шоу. Вже після викриття зрозуміли. Хоча варіації почалися з першого ефіру, бо мої підказки були дуже конкретними. Деякі друзі та знайомі, думаю, здогадувались», – розповів артист в інтерв’ю.