В інтерв'ю Vanity Fair, опублікованому в понеділок, 22 Листопада, американська актриса не без гумору розповідає, як в 2017 році вона мало не загинула в приватному літаку, пише Madame Figaro.

У фільмі "Не дивись вгору", який вийде 24 грудня на Netflix, Дженніфер Лоуренс грає роль вченого, якому доручено оголосити публіці, що метеорит може впасти на Землю.

У кулуарах промо-кампанії художнього фільму 31-річна американська актриса, вагітна першою дитиною і дала інтерв'ю в колонках грудневого номера Vanity Fair, повернулася до зовсім інших тем, цього разу більш особистим.

Дженніфер Лоуренс
Дженніфер Лоуренс

Літо 2017 року. Після зйомок фільму "Мати!" Дженніфер Лоуренс сідає в приватний літак з аеропорту свого рідного міста в Луїсвіллі, штат Кентуккі. Піднявшись в повітря, актриса почула гучний шум. У кабіну викликають лікаря і ще двох чоловіків. Через кілька хвилин вони повертаються з дуже тривожною інформацією: зламався один з двигунів літака.

Потім пілоти вирішили здійснити аварійну посадку. Зі свого боку, актриса відразу ж бачить наближення своїх останніх хвилин і уявляє, як полум'я охоплює її. Її перша думка: "Мій скелет буде всім, що залишиться на сидінні".

Коли виходить з ладу другий двигун, кінець здається неминучим.

"Ми всі збиралися померти", - каже Дженніфер Лоуренс.

Коли літак починає пікірувати, жінка схопила свій смартфон, щоб залишити невеликі повідомлення голосової пошти для сім'ї, наприклад: "У мене було прекрасне життя, мені дуже шкода".

Але навіщо вибачатися – запитує репортер. "Я просто відчувала себе винною", - парирує зірка "Голодних ігор". Всі будуть так спустошені. І, о боже, Пеппі стояла у мене на колінах, це було найжахливіше".

Коли літак наближається до землі і стало видно злітно-посадкову смугу, заповнену пожежними машинами і машинами швидкої допомоги, актриса стискає руки.

"Я почала молитися. Не той конкретний Бог, з яким я виросла, тому що він був жахливим, а я знаходила його дуже засуджуючим. Але я подумала: "Боже мій, може, ми переживемо це? Я обпекуся, це буде боляче, але, може бути, ми виживемо". Потім вона робить паузу, щоб програти драму. "Будь ласка, Господь Ісус, дозволь мені зберегти моє волосся", - криво жартує вона.

Дженніфер Лоуренс
Дженніфер Лоуренс

Молитви, мабуть, були почуті, оскільки актриса та інші пасажири пережили жорстку посадку на злітно-посадковій смузі в аеропорту Буффало. До нещастя для Дженніфер Лоуренс, молода жінка ледь встигла оговтатися від своїх емоцій.

Дійсно, вона, все ще перебуваючи в шоці, повинна була негайно сісти на другий літак, щоб повернутися в Нью-Йорк, де її чекали. За її словами, для цього їй зробили анестезію за допомогою дуже великої таблетки і декількох міні-пляшок рому.

Згадуючи подію, Дженніфер Лоуренс ненавидить приказку "те, що тебе не вбиває, робить тебе сильнішим".

"Цей досвід зробив мене набагато слабкішим. Летіти на літаку – це жахливо, і мені доводиться робити це весь час", – підсумовує вона зі збентеженою посмішкою.