Співак Михайло Хома (DZIDZIO) цього року розлучився з дружиною співачкою Славією. За словами артиста, тепер він з колишньою дружиною наче брат і сестра, адже у сімейному житті у них не було все добре.

«А то що вдома порозуміння нема – то що? Я лягаю спати, Слава ще щось робить, я встаю, а Слава ще спить. Треба було взяти відповідальність, сказати – стоп, так більше не буде. Слава, хочу бути щасливим, хочу бачити тебе щасливою. Тому набрався сміливості, заявив, сказав, що ми розлучаємся. І зараз, думаю, що це був найправильніший такий момент у моєму житті. Бо це неправильно жити в отруєному стані. І сам кислий ходиш, додому не хочеш, і їй зіпсувати життя. Ми зі Славою зрозуміли, що ми як брат і сестра. А в нас не було кому пояснити. Мами нема, тато помер, мама в розлученні з батьком. Хто нам би мав пояснити в 17 років, що ми не так робим?», - поділився DZIDZIO.

співак DZIDZIO та артистка SLAVIA
співак DZIDZIO та артистка SLAVIA

Зради, на які Славія натякає в інтерв’ю, артист теж прокоментував.

«Я зігнув голову і промовчав цей весь момент. Я також не зрозумів, як так – любили, потім вже розпинають. Як то я такий можу бути аб'юзер, засранець, зрадник. Я навіть не розумів, що мені робити. І я нічого не робив, у мене з Ольгою тою ніколи нічого не було. І Слава це прекрасно знала», – говорить DZIDZIO.