З'явилися останні дані про стан постраждалої в пожежі Марини Хлєбнікової. Виявляється, зірка ненадовго приходила до тями.

За деякими даними, доставлена в клініку зірка від шоку закотила істерику, тому її довелося ввести її в медикаментозну кому. За уточненою інформацією, Марина Хлєбнікова отримала опіки 20-29% тіла, а не 50%, як повідомлялося раніше.

Найсерйозніше постраждало обличчя співачки. Воно понівечене вогнем настільки сильно, що лікарі дізналися, ким вона є, лише за словами близьких.

Крім того, у 56-річної виконавиці обгоріли кисті рук, згоріло волосся на голові, вона отримала жахливі опіки грудей, живота і стегон. В даний час у неї падає кров'яний тиск. Зірка бреше в реанімації у вкрай важкому стані.

НП сталася вчора в квартирі знаменитості в Москві. Розглядаються дві версії пожежі. За однією, загоряння сталося через непогашену сигарету, за іншою – причина в короткому замиканні.

Раніше друг співачки яків Яблочник розповів, що Марина Хлєбнікова дуже довго страждала депресією. При цьому він запевнив, що у неї не було проблем з алкоголем. Зірка важко переживала смерть колишнього чоловіка-музиканта Антона Логінова, який три роки тому наклав на себе руки в її квартирі.