Новий випуск гіпершоу «Маска» буде присвячений моді та трендам. Саме тому ведучий проєкту Володимир Остапчук приміряє образ найстильнішої і найепатажнішої героїні однієї з останніх кіноновинок року – злодійки Круелли.

«Цей мій єдиний жіночий образ у цьому сезоні. Перуку мені приклеювали, а сукню пошили на замовлення заздалегідь. У такому вигляді неможливо швидко ходити – не через взуття на підборах, як ви могли подумати, бо насправді під сукнею чоловічі туфлі, але танцювальні, на 4-сантиметровому каблучку. Справа ж у вузькому крої сукні. А ще нам довелося замальовувати мої груди фарбою, щоб приховати волосся й оголити розкішне декольте Круелли», – сміється ведучий грандіозного шоу «Маска» Володимир Остапчук.

У п’ятому ефірі зірковим детективам доведеться розшифровувати підказки про героїв саме за допомогою їхніх надзвичайних образів. Ведучий проєкту вже неодноразово наголошував на тому, що натяки на особи масок можуть бути всюди – не тільки у відеороликах перед виступами, але й у постановках і костюмах героїв.

Як відомо, минулої суботи в гіпершоу «Маска» розсекретили зворушливе Совеня, в костюмі якого приховувався лідер популярного рок-гурту «БЕZ ОБМЕЖЕНЬ» Сергій Танчинець. Образ героя був дуже неординарним, адже Совеня весь час сиділо у величезному дуплі. Та виявляється, самому музиканту було комфортно виступати в цій масці, до того ж за хронотипом він – Сова.

«Звісно, сцену, глядачів і детективів я майже не бачив, але думаю, що не один такий. Мені завжди комфортніше в міні-приміщенні та звичайному вигляді, аніж у вичурному костюмі відігравати вишукані па на сцені. А тут собі став, пальцями працюєш, головою махаєш – і все чудово!» – поділився враженнями від участі в масштабному шоу каналу «Україна» Сергій Танчинець.