36-річна модель і блогерка Валерія Лук'янова з Одеси, яка більше відома як Аматуе, ніколи не була пампушкою.

Інста-діва довгі роки намагалася перетворити себе в живу Барбі, для чого була зроблена не одна операція. І свою вагу Аматуе завжди утримувала в районі 43 кілограмів — модель відмовилася від м'яса, регулярно проводила різні чистки і езотеричні обряди.

Одеська Барбі Валерія Лук'янова
Одеська Барбі Валерія Лук'янова

Але нещодавно стан блогерші наблизився до критичного – вона захворіла на коронавірус, до того ж, за словами Аматуе, це був штам "дельта". Модель відбулася цілком легко – чотири дні вона не відчувала смаків і запахів, через що у неї повністю пропав апетит. І два дні блогерка терпіла рясне потовиділення.

"Коли спала, весь одяг і простирадло були мокрими", – скаржилася Аматуе підписникам в "Instagram".

В результаті мінус 5 кг! Коли з мене стали падати всі штани, я встала на ваги і ахнула – 38 кг! Коли, як? Я не помітила Аматуе

Блогерка тут же почала посилено харчуватися – по три рази на день і часто встаючи о третій ранку, тільки щоб поїсти. До звичних страв модель додала протеїн. Так їй вдалося набрати два кілограми, що все ще було досить слабким результатом. Аматуе планує повернути свою нормальну вагу в 43 кілограми.

Одеська Барбі Валерія Лук'янова
Одеська Барбі Валерія Лук'янова

Валерія Лук'янова – популярна блогерка і модель з Одеси, яка привернула до себе увагу, захотівши стати справжньою Барбі. Дівчина робила пластичні операції, щоб змінити зовнішність, носила ляльковий макіяж і одяг.

Але потім вона захопилася езотерикою, проголосила себе богом і почала пропагувати дивні теорії. З найвідоміших – безпліддя з'являється через сексуальні збоченя, а алергію потрібно лікувати вживанням або нанесенням алергену.